Ігри для дівчат Одягалки Салон краси Обслуговування Мода Кухня Макіяж Манікюр Поцілунки Любов Зачіски
Ігри для хлопчиків Гонки Бійки Військові Літалки Танки Стрілялки Шутери Трюки Спортивні Екстрим Роботи
Ігри для дітей Бродилки Бігалки Кидалки Пригалки Збиралки Запускалки Три в ряд Лінії Пазли Лабіринти
Різні ігри Аркади На час На двох На реакцію На спритність Екшн Квести Пригоди На логіку На увагу Стратегії

Онлайн ігри танки

Війна танків

Це цікава військова гра, в якій ви повинні навчитися управляти важкою артилерією з танка. ...

Класичні танчики

Іноді так хочеться відмовитися від усіх цих сучасних ігор і звернутися до класики. Тут Ви ...

Обстріл танків із засідки на високій гірці

Ворог направив у наш бік велику армію, яка в основному складається з танків. Ми розташувал...

Велика танкова битва в різних частинах світу

Танк наймогутніша зброя поля бою, яке зараз є на озброєнні. Тут Вам доведеться взяти участ...

Битва танків на полі бою

Потужна і видовищна іграшка в якій величезні військові танки б`ються на полі бою. Головне ...

Стрільба з танка по спорудах супротивника

У цій онлайн грі вам потрібно стріляти з танків які є на озброєнні у вашій армії по міцним...

Ігри також відносяться до рубрик

Битви Війна Оборона Стрільба Тактика Шутери

Грати в ігри танки онлайн

Танки - це ті бойові машини, які володіють руйнівною потужністю і великим броньованим корпусом. Історія розвитку сучасного танка йде ще в 19 століття, коли створювалися перші броньовані машини на паровому двигуні. Вони мали колісний хід і не велике озброєння. Після створення двигуна внутрішнього згоряння, розвиток броньованої техніки отримав нове дихання. Великим проривом стало створення гусеничних танків, де використовується довга гусениця, якою обмотані всі колеса. Цим досягається краще зчеплення машини з поверхнею, тому як ця гусенична стрічка лягає на поверхню і колеса танка їдуть немов по рейках, тобто виходять нескінченні рейки.

На сучасних танках використовується велика кількість озброєння. Найголовнішим є великокаліберна гармата, яка стоїть на башті танка, вона може здійснювати руйнівні постріли. Віддача від цієї гармати може штовхати всю бойову машину назад. Крім цієї гармати, варто згадати ще ручний кулемет. Є автоматична радіокерована ракета, якою можна уражати повітряні цілі. Сучасні танки мають товсту багатошарову броню, яка здатна захистити їх від коммулятивного снаряду. Також, встановлено велику кількість датчиків, що показують розташування ворога, дають можливість бачити в темний час доби і так далі. Встановлено сучасні турбодизельні двигуни, які володіють величезною потужністю, адже танк повинен швидко маневрувати, а при його масі в 40-50 тонн це робити не так просто. Тому такі потужні двигуни споживають багато палива, близько 10 літрів на 1 кілометр шляху. Це є причиною, чому в нашій армії не так багато проходить практичних навчань на танку. На цій бойовій машині можна подолати різноманітні ландшафти, в тому числі болота, піски і навіть не великі водні перешкоди, якщо перед цим підготувати танк до їх подолання.

У найбільшій кількості танки були використані під час Великої Вітчизняної війни. Так, радянські війська використовували Т-34, який успішно себе показав проти німецьких Леопардів. У відомій великій курській танковій битві, перемогу здобули саме на Т-34. Це легендарний танк, якому зараз встановлений не один пам'ятник в країнах колишнього радянського союзу.

Є велика кількість ігор на танках. І всі вони відрізняються, як використовуваними машинами, так і форматом проведення бойових дій. У Вашому розпорядженні можуть бути прості танки, які мають тільки одну гармату. Також може бути встановлена ​​більша кількість озброєння. В одних іграх Ви повинні на танку очистити місцевість від ворогів, а в інших іграх битися за допомогою всього одного ворога, який на точно такій же машині б'ється з Вами. Можна з легкістю вибрати, що Вас більше цікавить і негайно почати гру.

Кращі онлайн ігри