Ігри для дівчат Одягалки Салон краси Обслуговування Мода Кухня Макіяж Манікюр Поцілунки Любов Зачіски
Ігри для хлопчиків Гонки Бійки Військові Літалки Танки Стрілялки Шутери Трюки Спортивні Екстрим Роботи
Ігри для дітей Бродилки Бігалки Кидалки Пригалки Збиралки Запускалки Три в ряд Лінії Пазли Лабіринти
Різні ігри Аркади На час На двох На реакцію На спритність Екшн Квести Пригоди На логіку На увагу Стратегії

Онлайн ігри пазли

Великий пазл із морськими тваринами

Пазли дуже цікаве заняття і тут Вам пропонується впоратися з не дуже складними пазлами, на...

Не найпростіший у світі пазл

Пазли бувають легкі, а бувають дуже складні. У даній грі, Вам доведеться зустрінеться з тр...

Зібрати пазли Пінокіо

Спеціально для любителів персонажа персонажа Пінокіо створили гру-пазл в якій потрібно зби...

Ігри також відносяться до рубрик

Персонажі Тварини

Грати в ігри пазли онлайн

Ще з самого дитинства для дітей купують цікаві настільні іграшки, суть яких полягає в тому, що потрібно з окремих маленьких фрагментів складати велику картинку. Ці іграшки отримали назву пазли. Назва пішла скоріше від того, що ці фрагменти не просто потрібно покласти разом, а скріпити між собою за допомогою спеціальних пазів. Кожен такий фрагмент має пази, які вдало вставляються один в одного. Але часто творці пазлів роблять в кожному окремому фрагменті різні розміри чи форму цих пазів, візуально це може бути непомітно, але коли Ви спробуєте скріпити ці фрагменти, то вони не будуть підходити, а будуть добре скріплювати тільки ті, які підходять по малюнку картинки. Це робиться з метою полегшити збирання пазла, так, наприклад, при якихось однотонних ділянках картинки (небо, море, суцільний один колір), коли багато фрагментів можуть бути поставлені поряд, потрібно ще їх підібрати і по пазах.

Зазвичай складність пазла визначається кількістю фрагментів, які Вам потрібно зібрати. Бувають прості пазли, які складаються з декількох фрагментів, приблизно до десяти чи двадцяти штук. Вони підходять для маленьких дітей, які тільки починають мислити логічно і здатні знаходити певні закономірності. Для старших дітей є пазли, які розбиті на більшу кількість фрагментів, відповідно кожен окремий пазл менше розміром і вся картинка більша. Для справжніх авантюристів створюються важкі пазли, які містять від тисячі і більше фрагментів. Часом на складання такої картинки потрібно не один день або ж допомога кількох людей. Але після того, як завдання буде виконано, і картинка складена, своїми досягненнями можна буде похвалитися. Так, наприклад, багато любителів пазлів садять всі частинки картинки відразу на клей на якомусь полотні і потім такий твір можна сміливо вішати на стіну, як якусь красиву картину.

Безсумнівно, пазли мають дуже велику корисність для розвитку логічного мислення дитини, вміння знаходити якісь закономірності і здатності збирати частинки в єдине. Якщо немає можливості прикупити якийсь хороший і великий пазл, то відмінною альтернативою цьому стануть онлайн ігри. Тут представлена ​​велика кількість картинок з улюбленими мультиплікаційними героями, які Вам потрібно буде складати, є вибір складності, тобто кількість фрагментів на які потрібно розбити картинку. Якщо Вам подобаються більше красиві пейзажі або натюрморти, а не мультики, то знайдуться і такі ігри. В одних Ви зможете думати необмежений час над тією чи іншою картинкою, а в деяких потрібно буде поспішати, тому що йде відлік часу.

Кращі онлайн ігри